CEBECİ RESIDENCE PENDİK

"Modern mimarisi, özgün tasarımları ve gözalıcı manzarayı hayatınızın merkezine taşıyan balkonlarıyla mimari açıdan mükemmel bir proje…"

Cebeci Group'un yüksek vizyonuyla hayat geçirilen Cebeci Residence Pendik, hem iç hem dış mimaride kullandığı yenilikçi tasarımlarıyla mükemmelliği hayatınızın öznesi haline getiriyor.

Estetiği işlevsellikle tamamlayan modern mimarisi size ve sevdiklerinize ayrıcalıklarla dolu keyifli bir hayatın kapılarını açarken, muhteşem deniz manzarasının tadını çıkarmanız için tasarlanan geniş balkonları hayata bambaşka bir gözle bakmanızı sağlıyor. Cebeci Residence Pendik, en ince detaylarda bile kendini gösteren kalitesiyle İstanbul'un en özel projelerinden biri.

Konut, ofis ve ticari konsepte sahip olan Cebeci Residence Pendik, 59 m² ile 400 m² arasında değişen konut seçenekleriyle hayalinizdeki kusursuz dünyayı gerçeğe dönüştürüyor.

MÜKEMMELLİK ÖDÜL GETİRDİ!

Mükemmeli arayanlardansanız ideale ulaşmak için kusursuzu yakalamak gerektiğini iyi bilirsiniz. Hayat önünüze seçenekler çıkardığında daima en iyisinin peşinden koşar, beklentilerinizin tam karşılığını almak istersiniz. Mükemmelliğe giden yolda ilerlemeye kararlıysanız azla yetinmez, arayışınızı sonuna kadar götürürsünüz. Çünkü mükemmeliyetçilik en yüksek standartları hedeflemektir.

Daima en yüksek standartları hedefleyen bir gayrimenkul şirketi olarak, inşa etmiş olduğumuz Cebeci Residance Pendik; özgün mimari tasarımı ve şehre yeni bir soluk getiren ayrıcalıklarıyla Türkiye'nin en prestijli gayrimenkul ödüllerinin dağıtıldığı Sign of the City Awards Yarışması'nda Devam Eden Projeler kategorisinde 2014 yılının ''En İyi Çok Katlı Konut Projesi'' .dülü'nü alarak mükemmelin peşindeki arayışımızı taçlandırdı.

Sizleri ödüllü bir projenin ayrıcalıklarını yaşamak için Cebeci Residance'a yer almaya davet ediyoruz.


Proje Sitesine Gitmek İçin Tıklayın

PROJE GALERİSİ

Sosyal Medya